اسباب بازی های منحصر به فردی که فرزندان شما کاملاً دوست خواهند داشت

با توجه به اینکه گزینه‌های بسیار زیادی در راهروهای مملو از اسباب‌بازی در فروشگاه‌ها وجود دارد، خرید اسباب‌بازی برای بچه‌ها این روزها چالش بزرگی‌ را به همراه دارد.

بچه‌ها به جشن‌های تولد زیادی دعوت می‌شوند و تعداد اسباب‌بازی‌هایی که می‌توانند جمع کنند برای مادران چند فرزند به‌طور قابل توجهی چند برابر می‌شود. اکنون، پیدا کردن اسباب‌بازی‌هایی که مطمئن باشید کودک با آن‌ها بازی می‌کند، چالش برانگیز است و در عین حال اطمینان حاصل می‌کند که از آنچه قبلاً داشته است، نسخه‌ای تکراری دریافت نمی‌کند.

علاوه بر این، مادرانی که مدت‌هاست برای بچه‌ها اسباب‌بازی می‌خرند، در نهایت انتخاب‌هایشان کم می‌شود.

اگر در مورد خرید این اسباب‌بازی گیج شده‌اید، این لیست، با اسباب‌بازی‌های منحصربه‌فرد به کمک شما می‌آید که مطمئن هستید بچه‌هایتان بازی‌های زیادی در آن خواهند داشت.

اسباب بازی های خانواده های سیلوانی

با وجود طیف وسیعی از اسباب‌بازی‌های خانوادهSylvanian (سیلوانیان فامیلیز) که تقریباً در همه فروشگاه‌های اسباب‌بازی بزرگ یافت می‌شود، والدین ممکن است تعجب کنند که این همهمه در مورد چیست. چرا اینقدر محبوب است؟ و آیا قیمت آن موجه است؟ با وجود برچسب قیمتی که دارد، اسباب بازی های خانواده Sylvanian ارزش خرید دارند و در صدر این لیست به عنوان یکی از اسباب بازی های منحصر به فرد بچه ها هستند

می توانید هر مجموعه را مانند شخصیت ها و صحنه هایی در یک درام خوش ساخت در نظر بگیرید. آن‌ها شیوه‌ای از زندگی سالم و روزانه را به تصویر می‌کشند. برخلاف اسباب‌بازی‌های مکانیکی، وقتی یک مجموعه خانواده Sylvanian برای کودکان می‌خرید، داستان را کنترل می‌کنند. آنها هر شکل مینیاتوری را در هر مجموعه ای که اسباب بازی با آن عرضه می شود قرار می دهند و طرح و گفتگوهای خود را می سازند.

این یک شبیه‌سازی سالم برای تخیل بچه‌ها است، مانند عروسک‌ها و خانه‌های عروسکی، در این نمونه، شخصیت‌ها خرگوش‌های چهار اینچی هستند.

قلم سه بعدی

اگر برای «بچه‌های بزرگ‌تر» خرید می‌کنید، یک خودکار سه بعدی نیز باید در فهرست شما باشد. این خودکار آنها را قادر می سازد تا به معنای واقعی کلمه روی هوا نقاشی بکشند و خلاقیت خود را تماشا کنند.

یک خودکار سه بعدی یک هدیه عالی است، به خصوص برای کودکانی که زمان زیادی از زندگی خود را نقاشی می­کنند. آنها لزوماً نیازی ندارند که در آن بهترین باشند. آنها فقط باید از طراحی و رنگ آمیزی لذت ببرند.

کتاب داستان شخصی 

اگرچه کتاب لزوماً یک اسباب‌بازی نیست، اما کتاب‌های داستان یک هدیه کلاسیک امتحان‌شده هستند که این روزها ممکن است بسیاری از بچه‌ها همیشه آن را دریافت نکنند. این دقیقاً همان چیزی است که کتاب های داستان را به این لیست از اسباب­بازی­های منحصر به فرد می­آورد. برای بهتر کردن آن، چرا کتاب داستان را شخصی نکنید؟ انجام این کار باعث می شود کتاب برای کودکان شما هیجان انگیزتر و سرگرم کننده تر شود، زیرا آنها به عنوان شخصیت­های اصلی داستان احساس ویژه ای می کنند.

کتاب‌های داستان شخصی‌شده نیز هدایایی آموزشی، بی‌نظیر و متفکرانه هستند.

خانه بازی رنگی 

سال ها پیش، از دوران کودکی، ساختن خانه بازی خود با جعبه های بزرگ هیجان انگیز بود در واقع، مواقعی پیش می آمد که مادر و پدر در جعبه های بزرگ مبلمان یا لوازم جدید که می خریدند. از بچه ها می­خواهند که نقاشی بکشند و به خانه بازی خود تبدیل کنند.

این همان چیزی است که یک خانه بازی رنگی است، فقط یک نسخه بسیار بهتر. هنوز یک جعبه مقوایی است. اما خود جعبه به اشکال و اندازه های مختلف برش داده شده است، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که قطعات را به هم وصل کنید تا آنها را به خانه تبدیل کنید. همچنین به صورت سیاه و سفید از قبل تهیه شده است تا بتوانید در قسمت های مختلف خانه رنگ آمیزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید