تا کردن کاغذ و رشد شناختی

 

تا کردن کاغذ یک فعالیت جذاب و سرگرم کننده برای کل خانواده است. تحقیقات نشان می دهد که تا کردن کاغذ در سن حدود 2 سالگی ظاهر می شود و با افزایش سن دقیق تر می شود.

والدین می توانند این مهارت های تاکردن کاغذ را که از نظر رشدی مهم هستند را با درگیر کردن کودکان در فعالیت های تا کردن کاغذ تقویت کنند. تا کردن کاغذ را می توان در خانه و در تعطیلات یا تولدها انجام داد. این یک راه عالی برای دور نگه داشتن کودکان از وسایل رسانه ای و تقویت تفکر خلاق و توانایی حل مسئله آنهاست. همچنین فرصت هایی را برای خانواده ها فراهم می کندکه کار گروهی را  آموزش دهند .

کودکان می‌توانند هنگام مشغول شدن در فعالیت‌های تا کردن کاغذ، یاد بگیرند که اشکال و الگوها را تشخیص داده و شناسایی کنند و همچنین مهارت‌های حل مسئله را توسعه دهند و به آنها کمک کند مفاهیم ریاضی، فیزیک و مهندسی را که در زندگی روزمره استفاده می شود درک کنند . علاوه بر این کمک می کند تا در عین بهبود هماهنگی دست و چشم، انتقادی و خلاقانه تر فکر کنند.  

همچنین این یک راه عالی برای والدین برای تشویق به ابراز خلاقیت در کودکان خردسال با اجازه دادن به آنها برای کشف امکانات بی حد و حصر هنر تا کردن کاغذ است.

فعالیت های تا کردن کاغذ برای کل خانواده سرگرم کننده است و  فرصتی را برای همه شما فراهم می کنند تا زمان با کیفیتی را با هم به اشتراک بگذارید.  خوب چرا امتحانش نکنیم؟ شما و فرزندتان از این احتمالات شگفت زده خواهید شد. با چند مواد ساده مانند کاغذ و قیچی می توانید از این فعالیت خلاقانه لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید