درباره ما

500 نظر

رضایت از خدمات

بیش از سه سال فعالیت

300 دوره آموزشی

پخش ویدیو

مشاوره کسب وکار

داستان هدوی

داستان از اینجا شروع شد که گروهی از دوستان متخصصِ ما توی جلسشون راجع به اینکه چطور باید به تفاوت‌ها و تغییراتی برسیم که بتونیم توی دنیای اطرافمون مفید باشیم و تغییراتی ایجاد کنیم صحبت می‌کردن. سوال اصلی ما این بود که  دنیا برای رسیدن به این تغییر از چه الگویی(Benchmark) استفاده کرده؟ 

همه روی یک نقطه تمرکز کردیم که یکی از جنبه های مهمِ اون آموزش است. موضوع آموزش سالهاست بین ما ایرانی ها مطرح بوده ولی تغییر زیادی رو تو محیطمون ایجاد نکرده. اشتباه اصلی در حوزه آموزش در ایران این بود که زمان شروع، محتوا و شیوه ارائه با مدل نوین آموزش در دنیا متفاوت بوده، ما به دنبال آموزشی بودیم که بتونه فضای اطرافمون رو برای همزیستی بهتر با دیگران، کار، رقابت موثر و حتی تعامل با دنیا ایجاد کنه،  یعنی کیفیت زندگی بالاتر برای همه‌ی ما در طول عمر زندگی افراد.

 به همین دلیل، فکر کردیم نیاز داریم در این حوزه علمی و منسجم کار کنیم. گام اولِ ما برای شما، پژوهش در حوزه رشد و زندگی با کیفیت برای انسان ها بود که پس از فراز و نشیب ها در حوزه جمع آوری و اشتراک در منابع بین المللی این جریان پیوسته را ایجاد کردیم.

 نتایج این جریان به طور مستمر توسط متخصصان، به محتواهای آموزشی تبدیل می‌شن و تلاش کردیم تا بتونیم نتایج را با شما در مرکز نشر تخصصی مان به اشتراک بزاریم. ما روی مفاهیم روز دنیا مثل فرآیند کارآفرین شدن تمرکز کردیم و ابزار و وسایل تخصصی مورد نیاز برای رسیدن به هدفمون رو در فضای فروشگاهی آنلاین‌مون به شما ارائه می‎دیم. قرار شد ما روی رشد انسان‌ها از تولد تا سالمندی تمرکز کنیم، پس نیاز بود کلیت انسان، نیازهای جسم و روح را پوشش بدیم.

 همچنین خدمات ما فقط به آموزش منتهی نمی‌شه و ما خدمات روانشناختی و مشاوره هم بهتون ارائه می‌دیم. یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌هایی که روش تمرکز کردیم، سال های طلایی رشد بود. شروعمون از این مقطع بود. در انتها به خدمات سالمندی خواهیم رسید تا در کنار هم بتوانیم زندگی متفاوت تر و با کیفیت تری را تجربه کنیم. برای خودمون و اطرافیانمون محیطی متفاوت ایجاد کنیم.

 ما معتقدیم تغییر یک فرد تغییر فرداست و تغییر، بدون برنامه‌ریزی و آموزش امکان پذیر نخواهد بود.

دانلود کاتالوگ

هدوی، همیار_رشد