دلایل توجه به مثلث پیکلر برای کوچولوی شما

دلایل توجه به مثلث پیکلر برای کوچولوی شما

 

مثلث پیکلر که به عنوان قاب صعود یا مثلث صعود نیز شناخته می شود، یک مثلث کوهنوردی محبوب با الهام از مونته سوری است که برای کمک به نوزادان و کودکان نوپا در رشد مهارت های حرکتی و درشت آن ها طراحی شده است.

چرا باید به این ساختار صعود و بالا رفتن  توجه کنیم؟

خب، این وسیله فقط برای صعود کردن و بالا رفتن از آن نیست، بلکه دارای مزایای رشدی بی شماری برای فرزند شما است.

1- هر کودکی کنجکاوی طبیعی برای بالا رفتن، کاوش و کنار زدن مرزهای فیزیکی دارد. این ساختار اجازه می دهد تا این کار را با خیال راحت، تحت نظر و مراقبت شما انجام دهد.

 

2- در حالی که آنها با اعتماد به نفس مثلث را فتح می کنند، نقاط عطف مهمی مانند ایستادن و تعادل را به دست می آورند. این وسیله به آنها یک فضای امن برای بازی های ریسکی را می دهد.

 

3- این یک پله است برای ساختن قدرت، تعادل و هماهنگی که کودکان را برای چالش های فیزیکی جدید آماده می کند و به آن ها احساس اعتماد به نفس و استقلال می دهد.

 

4- هر بار که صعود می کنند، حل مسئله را تمرین می کنند.(کجا باید بایستند، چگونه باید حرکت کنند، چگونه تعادلشان را برقرار کنند.)

آنها در مورد فضا، ارتفاع و عمق یاد می گیرند و از این رو آگاهی فضایی را ارتقا می دهند. مثلث پیکلر مهارت های شناختی را تقویت می کند.

 

5- با کشف راه‌های مختلف برای تعامل و بازی با آن، باعث ایجاد خلاقیت در بازی‌های فضای باز می‌شود. این اسباب‌بازی سال‌ها دوام می‌آورد و می توان بازی را بر اساس سن کوچولوی شما تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید